Peratra Mitsivalana amin'ny alalan'ny Bore Ingiant DHS030-25 30mm ho an'ny Rafitra Lahatsary
Famaritana fohy:
Antsipirian'ny vokatra
Marika vokatra
Peratra Misosa amin'ny alalan'ny Bore Ingiant DHS030-25 30mm ho an'ny Rafitra Lahatsary,
famaritana
DHS030-25
Ireo masontsivana fototra
Isan'ny fizaran-tany 25 Mari-pana miasa "-40℃~+65℃"
Herinaratra voaisa Azo amboarina manokana Hamandoan'ny asa <70%
Voltazy voaisa 0~240 VAC/VDC Ambaratonga fiarovana IP51
Fanoherana ny insulasiôna ≥1000MΩ @500VDC Fitaovana trano fonenana Inôksa
Tanjaky ny insulasiôna 1500 VAC@50Hz, 60s, 2mA Fitaovana fifandraisana elektrika metaly sarobidy
Fiovaovan'ny fanoherana dinamika <10MΩ Famaritana ny tariby mitarika Tariby coaxial FF4-2Q-0.35mm, RG316
Hafainganam-pandeha mihodina 0~300rpm Halavan'ny tariby mitarika 500mm + 15mm
Sary miendrika an'ity zavatra ity
famaritana-vokatra1
Fangatahana napetraka
famaritana-vokatra2
famaritana-vokatra3
famaritana ny vokatra4
Ny tombony ananantsika
Seho an-tsehatra
famaritana ny vokatra5
famaritana ny vokatra6
famaritana ny vokatra7famaritana
DHS030-25
Ireo masontsivana fototra
Azo amboarina ny tahan'ny herinaratra azo ampiasaina. Hamandoana miasa <70%
Voltazy voaisa 0~240 VAC/VDC Haavon'ny fiarovana IP51
Fanoherana ny insulation ≥1000MΩ @500VDC Akora ao anaty trano vy tsy misy harafesina
Tanjaky ny insulation 1500 VAC@50Hz, 60s, 2mA Akora fifandraisana elektrika Metaly sarobidy
Fiovaovan'ny fanoherana dinamika <10MΩ Famaritana ny tariby mitarika FF4-2Q-0.35mm, tariby coaxial RG316