Peratra Misokosoka DHS012-18 Micro Flange
Famaritana fohy:
  1. Peratra miendrika tahony matevina ny andiany DHS012 misy savaivony ivelany 12mm ary misy flange.
Antsipirian'ny vokatra
Marika vokatra
Famaritana ny Peratra Miraikitra Micro Flange DHS012 -18
Ingiant DHS012 Series savaivony ivelany 12mm, misy peratra conductive integral 1-48 fantsona, manohana ny fifindran'ny signal sy ny herinaratra mifangaro, afaka manamboatra ny isan'ny circuits sy ny voltase courant mifototra amin'ny modely mahazatra.
Fampiharana mahazatra
Famaritana ny anaran'ny vokatra
DHS012-18-2A
  1. (1) Karazana vokatra: DH—peratra elektrika
  2. (2) Fomba fametrahana: Peratra mihodinkodina amin'ny tahony S—solid
  3. (3) Savaivony ivelany amin'ny peratra fisolafan'ny tahony mafy orina: 12-12 mm
  4. (4) Fizarana rehetra: 18-18 fizarana
  5. (5) Tsy ho voamarika ny courant naoty raha mandalo courant hafa naoty ho an'ny circuits.
Peratra Misokosoka Micro Flange DHS012-18 Sary Mahazatra 2D
DHS012-6-1A
Masontsivana ara-teknika momba ny peratra miendrika flange kely DHS012-18
Tabilao momba ny naoty vokatra
Kilasin'ny vokatra Hafainganam-pandeha miasa Fiainana miasa
General 0~200 isa-minitra Revolisiona 10 tapitrisa
AN'NY TAOZAVA-BAVENTY 300~1000rpm Revolisiona 30 tapitrisa
Masontsivana ara-teknika
Teknika elektrika Teknika mekanika
masontsivana sarobidy masontsivana sarobidy
Isan'ny peratra Peratra 18 na namboarina manokana Mari-pana miasa -20℃~+70℃
Herinaratra voaisa 2A Hamandoan'ny asa <70%
Voltazy voaisa 0~240VAC/VDC Ambaratonga fiarovana IP51
Fanoherana ny insulasiôna ≥250ΜΩ@500VDC Akora akorandriaka Inôksa
Tanjaky ny insulasiôna 220VAC@50Hz, 60s, 2mA Fitaovana fifandraisana elektrika metaly sarobidy
Sanda fiovan'ny fanoherana dinamika <10mΩ Famaritana ny mpitarika 5A isaky ny fizaran-tany miaraka amin'ny AF-0.35 mm²,
fitsaharana amin'ny AF-0.15 mm²
Hafainganam-pandeha miasa 0-100rpm Halavan'ny firaka 500mm+20mm
Tabilao famaritana ny tariby Micro Flange Slip Ring DHS012-18
Tabilao famaritana tariby
Herinaratra voaisa Haben'ny tariby
(AWG)
Haben'ny mpitarika
(mm²)
Loko tariby Savaivony tariby
≤2A AWG26# 0.15 Mena, mavo, mainty, manga, maitso, fotsy,
volontany, volondavenona, volomboasary, volomparasy, mazava, mena, mangarahara
Φ1
3A AWG24# 0.2 Mena, mavo, mainty, manga, maitso, fotsy, volontany, volondavenona, volomboasary, volomparasy, mazava, mena, mangarahara, manga, fotsy, fotsy mena Φ1.3
5A AWG22# 0.35 Mena, mavo, mainty, manga, maitso, fotsy, volontany, volondavenona, volomboasary, volomparasy, mazava, mena, mangarahara, manga, fotsy, fotsy mena Φ1.3
6A AWG20# 0.5 Mena, mavo Φ1.4
8A AWG18# 0.75 Mena, mavo, mainty, volontany, maitso, fotsy, manga, volondavenona, volomboasary, volomparasy Φ1.6
10A AWG16# 1.5 Mena, mavo, mainty, volontany, maitso, fotsy Φ2.0
15A AWG14# 2.00 Mena, mavo, mainty, volontany, maitso, fotsy Φ2.3
20A AWG14# 2.5 Mena, mavo, mainty, volontany, maitso, fotsy Φ2.3
25A AWG12# 3.00 Mena, mavo, mainty, manga Φ3.2
30A AWG10# 6.00 MENA Φ4.2
>30A Ampiasao tariby AWG12# maromaro na AWG10# maromaro mifanitsy
Famaritana ny halavan'ny tariby mitarika:
1.500+20mm (Fepetra ankapobeny: Refeso ny halavan'ny tariby manomboka eo amin'ny faran'ny lavaka fivoahan'ny tariby amin'ny peratra anatiny sy ivelany amin'ny peratra azo esorina).
2. Halavany araka izay takian'ny mpanjifa: L<1000mm, Standard L+20mm
L>1000mm, Standard L+50mm
L>5000mm, Standard L+100mm