Peratra mipetaka USB 3.0 DHK025-33 Ingiant, savaivony 25mm, misy fantsona 2 ho an'ny famantarana USB 3.0 sy famantarana hafa/herinaratra.
Famaritana fohy:
Peratra USB - andiany peratra USB 3.0
Famantarana USB mahazatra 1-3 fantsona, fantsona 5 farafahabetsany
Peratra USB 3.0 DHK025-33 misy lavaka mahazatra 25mm, fandefasana signal USB3.0 fantsona 2 sy signal/herinaratra hafa. Ny peratra USB dia natao manokana ho an'ny fandefasana signal USB, miaraka amin'ny toetran'ny fandefasana signal maro fantsona sy marin-toerana. Ny andiany peratra USB 2.0 sy ny andiany peratra USB 3.0 dia andiany roa lehibe natao hamahana ny olan'ny fahafaha-mitahiry lehibe sy ny fahombiazana avo lenta eo amin'ireo singa mihodina amin'ny rafitra. Ny fandefasana angon-drakitra amin'ny tahan'ny hafainganam-pandeha no manome ny vahaolana ara-teknika tsara indrindra.
Antsipirian'ny vokatra
Marika vokatra
DHK025-33
Ireo masontsivana fototra
Isan'ny fizaran-tany 33 Mari-pana miasa "-40℃~+65℃"
Herinaratra voaisa 2A.5A.10A.15A.20A Hamandoan'ny asa <70%
Voltazy voaisa 0~240 VAC/VDC Ambaratonga fiarovana IP54
Fanoherana ny insulasiôna ≥1000MΩ @500VDC Fitaovana trano fonenana Alloy aluminium
Tanjaky ny insulasiôna 1500 VAC@50Hz, 60s, 2mA Fitaovana fifandraisana elektrika metaly sarobidy
Fiovaovan'ny fanoherana dinamika <10MΩ Famaritana ny tariby mitarika Tariby malefaka vita amin'ny Teflon miloko sy vita amin'ny vy
Hafainganam-pandeha mihodina 0~600rpm Halavan'ny tariby mitarika 500mm + 20mm
Sary famantarana vokatra mahazatra:
DHK025